Omlouváme se ... poněkud nestíháme

5. června 2010 v 22:56 | tondy |  Moje výpisky
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu. Jak jste si mohli všimnou, tak blog poslední dobou není obohacen o moc článků. Důvodem je (myslím si, že můžu částečně hovořit i za Avreyu) časový nedostatek. Dost se teď učíme bo se stahujou známky což určitě chápete. Zítra dále odjíždímě se školou na týden do Londýna. Strašně se těším. Zanamená to, že se  tady tady zas týden neukážeme. Pak následuje poslední týden, který bude ještě částěčně kritický. Škola. No a pak už snad vše se vrátí do starých kolejí.

Důvod neposílání dopisů (tondy): Stěhovali jsme se věci, které jsme nutně nepotřebovali se dávali do sklepa, nedopatřením se tam dostal i můj batoh, v němž jsem měl věci k posílání. Jenže jak všichni víme v posledních dnech dost pršelo a nějak voda protekla do sklepa. Dalo by se říct že nenvíce to odskákal právě batoh. Autogramy se zachránily, ale šanon je celý promočený a dohromady se asi už nedá. Fotky co jsem měl vyvolaní se se mi slepily dohromady a dopisy, které jsem měl připravené jsem také mohl rovnou vyhodit. No měl jsem z toho hodně špatnou náladu, ale dějou se i horší věci.

Soutěž: Talže dnes večer proběhne vyhlášení výsledků 4.kola soutěže Smrtijedi vs. Bystorzoři a bude známa finálová trojice. Finále začne zítra ráno a bude končit zřejmě příští neděli večer. V případě prodloužění budeme informovat. Zárověn by jsme se chtěli omluvit těm, kteří vypadnou ve 4.kole, že dnes ani zítra nebudou mít ke stažení diplom za účast. :( Opravdu jaksi nestíháme ,tak snad se nebudete moc zlobit. Ale nepříjdete o ně, a budeme se snažit je dodat co nejdříve. Tímto se, ale také asi opoždí dodání diplomů pro finálovou trojici.

Tak já jdu teda balit (stějně něco zapomenu jako vždy :D ) mějte se tu všichni fajn a mockrát dějukeme za pochopení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | Web | 6. června 2010 v 20:14 | Reagovat

ok, v pohodě :-)na diplom si ráda počkám

2 Denda Denda | Web | 7. června 2010 v 8:24 | Reagovat

ahoj,nechceš se přihlásit do soutěže,,Turnaj ? kouzelníků??
byla bych moc ráda,přihlášku najdeš tady: http://harrypotterfilm.blog.cz/1005/turnaj-kouzeliku-prihlaska

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama