Design č.3 ... aneb návrat je tu

17. dubna 2010 v 18:24 |  Moje výpisky
Image hosting by sdilej.eu - image hosting

17.11.2009 se tady objevil můj na delší dobu poslední článek s názvem Ceny od Pitty za SONT.

Potom ale jak určitě nekteří zaregistrovali (asi hlavně SB) od té doby jsem se na blogu neukázal.
Ale po zhruba 5ti měšíční pauze jsem se tozhodl vrátit:                     (ovšem ne jen tak a ne sám)
-Vracím se s novým designem, novými rubrikami, a hlavně novou posilou pro tento blog.

S příchodem přišlo i pár změn a o nich si můžete přečíst v CČ :)


Vím, že trvalo opravdu dlouho než jsem se zde vrátil, ale pořád jsem se nemohl nějak rozhoupat. Poslední měsíce jsem byl zaneprázdněn různými záležitostmi: stěhování, sem tam nějaký ten problém, a hlavně škola. Ta mi dávala někdy opravdu zabrat a proto jsem se ji hodně věnoval = tato oběť časem ale přinesla úrodu. :)
Sem tam jsem chtěl tady nekdy něco hodit, ale když už jsem se k tomu chytal tak jsem nevěděl co. Dlouhou dobu jsem zvažoval že vyhlásím hiatus (který však proběhl i bez jeho vyhlášení) ba nakonec také seknout s celým blogem.

Asi před měsícem mi psala kamarádka Avreya (možná ji někteří znáte z blogu Inintium = už není v provozu), jestli bych ji nepřijal jako článkaře pro svůj blog. Bylo to v období, kdy blog stagnoval, ale nakonec jsem se rozhodl že ji tedy příjmu a že celý blog společne opět oživíme.

K oživení tedy patří:
- Určitě nový design. Na záhlaví najdete to o čem budou články na tomto blogu: Autogramy, Harry Potter, Recenze, Povídky, Mangy ... atd.
- V levém okraji blogu můžete zpozorovat sloupec ve kterém jsou aktuálně zobrazeny autogramy (které jsou obdrženy jako nejnovější), tento sloupec se v průběhu času bude měnit (neboť se autogramy budou aktualizovat).
- Menu je zestručněné a obsahuje jen pár ikonek. Reklamy= nemusím se snad vyjadřovat. Dále je ikona tondy= po kliku na ni vám už najede rozcestník, kde se (snad) snadno zorientujete. Následuje má ikona blogu. Dále je ikona Avreya= po kliku na ni se opět zobrazí rozcestník tentokrát ale její samozřejmě. Následuje její ikona blogu. Pak jsou SB= ikony mých (našich:D) spřátelených blogů (vyjádření k nim viz dole). No a na konec kontak na tento blog v podobě e-mailu (kdyby jste něco potřebovali a nechtěli psát do komentů) a vyhledávání.
- Zápatí= zde jsou fan stránky a počítadlo návštěvnosti blogu.

SB:
Většinu sb si i přesto, že si mě někteří asi vymazali nadále nechávám. Smazání chápu (taky bych to asi udělal), já však jejich blogy budu přesto navštěvovat i nadále jelikož jsou mé oblíbené.
- Ale mažu: Wikolku- vůbec nechodila na svůj blog ani na můj ještě ža dob chodu blogu.
                 Voldemortka- jak jsem zjistil blog už nemá (takže by bylo zbytečné ji tady mít)
                 zajda404- stejný důvod jako u Voldemortky

- Smrtijedku- ještě zvážím zda nechat nebo smazat, jelikož má delší nepřítomnost a na můj blog skoro nechodila (uvidí se).

- Ostatní si ale na 100% nechávám. A to jsou Bella B.L. (moje krevní skupina, podle všeho máme spoustu společných zájmů, ať už je to Helenka, HP či mangy a anime), Kate Knightley, Aduska (blogy o Heleně B.C., no není co dodat). Tygrovka (oblíbené věci= HP, anime). Veronika (oblíbený blog o všem).

No nevím co ještě dodat, snad by to aji bylo všechno. Ještě chci poděkovat těm, kteří to nevzdávali a na blog chodili i když zdee nic nového nebylo a vydrželi to se mnou (návštěvnost se přiblížila skoro až ke 2000 návštěv , což je pro mě neuvěřitelné na to že byl blog nefunkční). 
Dále ještě omlute, že rubriky Avrey jsou prázdné, ale je nová takže neměla kdy a čím přispět:) ale určitě to brzy dožene.

Ještě jednou se tedy omlouvám (hlavně SB) a doufám, že se vám na našem novém nenovém blogu bude líbit :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella B. L. Bella B. L. | E-mail | Web | 17. dubna 2010 v 19:39 | Reagovat

ááá, to je úžasné! Je opravdu skvělé, že se vracíš, ještě i spolu s Avreyou... myslím, že jednou chtěla spřátelit, ale pak prostě na blogu nebyla, tak jsem ráda, že vás tu mám oba :D
strašně moc děkuju, že sis (jste) mě nechal, já si vás přidám jen co se dostanu na blog, teď jsem hlavně na fb :D
ale je to opravdu skvělá změna a jsem ráda, že se to tu zase rozjelo :)
je to opravd

2 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 17. dubna 2010 v 22:01 | Reagovat

ahooj, jsem mooc ráda, že jsi zpátky :) vítej! jak sis asi všimnul, moc na blogu teď nejsem a taky v listopadu prodělal smazání a znovu obnovení (nevím, jestli sis toho v listopadu všimnul). ještě jsem nestihla moc blog obnovit kvůli maturitě, ale je na něm jedna něc nová a to povídky a drabble mé a Snapeové výroby :) snad se ti tedy má fandiction bude líbit, páč se teď celý potterworld zaměřuje hlavně na ní. jinak děkuji za pěknou ikonku v menu :)

3 Aduska Aduska | Web | 17. dubna 2010 v 22:20 | Reagovat

No tak to vítej zpět! Pořád jsem doufala že se vrátíš, takže jsem tě teprve před dvěma měsíci dala do pozastavených blogů :) Jsem taky zvědavá na posilu...minulý blog byl moc pěkný! Tak ať vám to spolu klape :)

4 Sammy Sammy | E-mail | Web | 21. dubna 2010 v 17:49 | Reagovat

Já jen, že jsem se bavila s Pájou a dohodly jsme se, že spřátelíme, tak jen jestli souhlasíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama